Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила 2 травня кредит для України в розмірі 150 мільйонів доларів з метою підтримки малих і середніх підприємств, орієнтованих на експорт. Про це йдеться в повідомленні на сайті банку.

«Україна має креативний і унікальний діловий потенціалом і може виробляти високоякісну конкурентоспроможну продукцію», – заявила директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Сату Кахконен.

«Однак багато перешкод обмежують можливості України в експорті. Однією з них є нестача якісного фінансування. Доступ до довгострокових фінансів для малих і середніх підприємств допоможе країні збільшити експорт і сприятиме пожвавленню економічного зростання в Україні», – додала вона.

Очікується, що проект під назвою «Доступ до довгострокових фінансів» здійснюватиме ТОВ «Укрексімбанк», надавши субкредити банкам, які, в свою чергу, вкладуть гроші в різні малі та середні підприємства в Україні. Ці підприємства, як повідомили в Світовому банку, будуть відібрані з огляду на їхню фінансову стабільність і потенціал.

Світовий банк є одним з найбільших міжнародних партнерів України. Ця інституція надає підтримку у здійсненні енергетичних, комунальних, транспортних, соціальних проектів тощо.

leave a reply: